Mūsų paslaugos

image

FIZINĖ OBJEKTŲ IR ASMENS APSAUGA

Fizinę objektų apsaugą vykdo uniformuoti, pagal aplinkybes — neuniformuoti profesionalūs apsaugos darbuotojai. Jie užtikrina objekte nustatytą tvarką, saugumą ir viešąją rimtį, reaguoja į pavojaus signalus, sulaiko nustatytos objekte tvarkos pažeidėjus, taiko prevencijos nuo vagysčių priemones bei vykdo kitas funkcijas, susijusias su objekto apsauga. Pagal būtinybę ir pageidavimus apsaugos darbuotojai gali būti ginkluoti šaunamuoju ginklu arba tik specialiosiomis priemonėmis (guminė lazda, dujų balionėlis, antrankiai).

 

image

FIZINĖ, GINKLUOTA ASMENS APSAUGA

Fizinę, ginkluotą asmenų apsaugą vykdo specialiai tam parengti darbuotojai, kuriems keliami aukšti fizinio, kovinio bei specialaus pasirengimo reikalavimai. Asmens sargybinio funkcijas atliekantys saugos darbuotojai įgalioti imtis visų įmanomų priemonių, kuriomis būtų išvengta pavojingų gyvybei gresiančių situacijų susidarymo.

 

image

TECHNINĖ OBJEKTŲ APSAUGA

Tai nuolatinis saugomame objekte įrengtos signalizacijos siunčiamų signalų stebėjimas ir atitinkamas reagavimas, gavus signalizacijos sistemos suveikimo signalą.

 

image

KROVINIŲ PALYDA

Krovinį gali lydėti ginkluoto ekipažo automobilis arba ginkluoti UAB „SIRENA“ SECURITY“ apsaugos darbuotojai gali vykti kartu, krovinį vežančiame kliento automobilyje.

 

image

KONSULTACIJOS APSAUGOS ORGANIZAVIMO BEI TOBULINIMO KLAUSIMAIS

Iškilus su apsauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į UAB „SIRENA“ SECURITY“ darbuotojus, kurie Jums suteiks nemokamą konsultaciją.

 

image

APSAUGOS POSTŲ NUOMA

Išnuomojame nedidelį, estetiškos išvaizdos, pilnai įrengtą namelį, su visais darbui reikalingais daiktais. Galime pristatyti savo transportu, pastatyti prie įvažiavimo ar kitoje su klientu suderintoje vietoje.

 

image

PROJEKTAVIMO IR MONTAVIMO PASLAUGOS

Apsauginės signalizacijos namams ir įmonėms, priešgaisrinės signalizacijos ir gesinimo sistemos, vaizdo stebėjimo ir praėjimo kontrolės sistemos, patalpų elektros, telefoninių ir kompiuterinių tinklų projektavimas, montavimas ir priežiūra.

 
Powered by CouchCMS